Method

Yeong Woo je mladý a nádejný herec, ktorý dostal hlavnú úlohu v divadelnej hre "V putách" vedľa veterána, Lee Jae Hu. Hneď na prvom stretnutí herci zistili, že sa nemajú v láske a preto ich spoločné scény nevyzerajú dobre. Jae Ha sa rozhodne nacvičovať si scény s Yeong Woo-om aj v súkromnom živote a obaja sa začnú zbližovať. Ich homosexuálne postavy z divadla začnú ožívať aj v skutočnom živote. Postupne sa z týchto dvoch hercov stávajú vášniví milenci. Ale vydrží ich vzťah, keď ich pri nevinnom bozku prichytí Jae Hova priateľka? Dĺžka filmu: 1 hod. 22 minút
Krajina pôvodu: Južná Kórea
STATUS: PRELOŽENÉ KOMPLETNE


Titulky DoramaAkihabara
Titulky Subscene
Video ULOŽTO


Hrajú:

Park Sung Woong - Lee Jae Ha
Oh Seung Hoon - Yeong Woo
Yoon Seung Ha - Hee Won

Poznámka:
Metodické hranie je skutočný pojem, ktorý označuje vcítenie sa do postavy na toľko, že herec ňou začne žiť na niekoľko mesiacov a aj rokov. Je to taký silný pocit, ktorý dokáže zmeniť aj vierovyznanie. 
Celý film je psychologická dráma kombinovaná s absurdnou drámou, ktorá môže pripomínať divadelnú hru "Čakanie na Godota". Preto sú niektoré scény ohľadne hry "V putách" veľmi zvláštne a istým spôsobom aj unikátne. 
Hlavná otázka "Je ich láska skutočná?" je už zodpovedaná režisérkou, ktorá tvrdí, že áno, ich láska je skutočná a nie je to súčasť metodického hrania. 

Komentáre