Dôležitý oznam

Dôležitý oznam!!!!

Možno ste si všimli, že nové titulky nahrávam priamo na DoramaAkihabara a dôvod je ten, že mám nenormálne problémy s funkčnosťou tejto stránky. Všetko sú to technické problémy, ktoré som sa snažila odstrániť, ale neúspešne. Preto som sa rozhodla, že NOVÉ titulky budem pridávať iba na DoramaAkihabara a na ULOŽTO. 

"Čo sa stane s titulkami, ktoré sú tu?" moja odpoveď je, že zostávajú tu. Môžete si ich stále stiahnúť, ale nové diely budú pridané na, ako som už povedala - DoramaAkihabara. 

Túto stránku budem používať maximálne na zobrazenie stavu prekladu a mojich budúcich projektov.

Čo budeš robiť ďalej Dak-shi? 

NOVINKA : Už ám zmaturované na samé jednotky, čiže sa budem snažiť prekladať intenzívnejšie /každý deň aspoň trochu/ a v Júni mám príjmačky na vysokú...

Priority pre preklad: 

Po preklade Kiss Me nasleduje dokončenie projektu Transit Girls, kedže Transit Girls nie je taká žiadaná dorama dávam si pri nej na čas.  DR. IAN som ukončila, kvôli fakt hrozným originálnim titulkom...čiže asi tak, ak si to chce niekto zobrať, nech sa páči. 

Na DoramaAkihabara ste si mohli všimnúť, že som si zaznačila Miss In Kiss na ďalší potenciálny projekt, ALE NIE JE TO ISTÉ!!! Musíte ma chápať, že toto by bola asi 3 verzia, ktorú prekladám a niekedy mi z toho príbehu už hrabe..... Potrebujem obmenu.

A čo New tales of the gisaeng? Osud tohto seriálu je neistý, lebo titulky sú neskutočne dlhé a musím najskôr DOKONČIŤ všetky seriály, ktoré som hore menovala....čiže naozaj neviem.

Momentálne, by som sa úprimne chcela pustiť do Minamu- kun...lebo mám na to chuť? Uvidíme, ako to pôjde a potom dám vedieť viac....

KOMENTÁRE ZNOVA POVOLÍM, ALE....Prosím, ja sa fakt potrebujem aj učiť a aj mať trochu voľného času, tak mi dajte čas na preklad. T.T 

Všetkých Vás mám rada a ďakujem, že ste so mnou zostali aj v ťažkých chvíľach. 

Komentáre